سلام 

اصفهان فایی های عزیز
یک ایده ایی یهویی به ذهنمون رسید.
از کتاب هایی که در ایام عید قرار هست مطالعه کنید یا فیلم هایی که قرار هست ببینید یک عکس بگیرید همراه با یه متن کوتاه در مورد اون ها و برای ما ارسال کنید. اینجوری شاید با کلی کتاب و فیلم جدید و خوب آشنا بشیم.
عکساتون با اسم خودتون اینجا منتشر میشه.
هدیه و جایزه ایی در کار نیست و بیشتر قرار هست یک اتفاق فرهنگی رو رقم بزنیم.

چند تا نکته:
سعی کنید عکساتون جذاب باشه و در محیط اطرافتون باشه
اگر دوست داشتید یه جایی از عکستون بنویسید isfahanfa
لطفا عکس جلد کتاب رو به تنهایی واسمون نفرستید چون اینجوری جذاب نیست و ما هم منتشر نمیکنیم.

ارسال عکس در تلگرام به این جا  isfadmin

برای دوستاتون هم این متن رو بفرستید.

 

یک تجربه از کتاب دختران خوب به بهشت میروند دختران بد به همه جا

 #کتابهای_من

عنوان کتاب: دختران خوب به بهشت میروند دختران بد به همه جا

ارسال عکس و معرفی کتاب:  فریناز قربانعلی زاده

من همیشه دوست دارم دلم که گرفت ،درِ اتاقم را ببندم ، لاک زرشکیم را بزنم ، با موهایم بازی کنم، دمنوشم را بنوشم و کتابم را بخوانم....! این تنها حالتی از زندگیم است که باعث میشود برای چند دقیقه هم که شده فکر و خیال های جوانیَم را کنار بگذرام و سبک باشم....

 


یک تجربه از کتاب چگونه در بورس دو میلیون دلار به دست آورم

 #کتابهای_من

عنوان کتاب چگونه در بورس دو میلیون دلار به دست آورم

ارسال عکس و معرفی کتاب: حمزه کریمی

چگونه یک مهاجر مجارستانی که به شغل رقاصی در کلوب‌های شبانه نیویورک مشغول بوده، بدون داشتن هیچ دانش و پشتوانه قبلی و بی هیچ حمایتی از سوی بازیگران بزرگ بازار بورس توانسته به کسب ثروتی بیش از دو میلیون دلار از این بازار نائل شود. در حالی که بیشتر آنرا در طی سفر به دور دنیا بدست آورده است؟

این کتاب چگونگی این واقعه را شرح می‌دهد و شما را به شگفتی وا می‌دارد که چگونه یک فرد می‌تواند با شناسایی و بررسی اشتباهات گذشته و درس گرفتن از آنها، راه موفقیت خود را هموار کند و به پیروزی برسد. و این نکته نه تنها در بورس که در هر زمینه‌ای از زندگی، از مهمترین رازهای موفقیت است.

یک تجربه از معرفی کتاب بی شعوری

 #کتابهای_من

عنوان کتاب: بی شعوری

ارسال عکس و معرفی کتاب: هانیه کیانی

مقدمه مترجم

آیا از اینکه همسایه تان زباله هایش را در جوی آب میریزد عصبانی هستید؟ آیا تا به حال پیش آمده که در اداره ای برای گرفتن یک امضا روزها و ساعت ها در آمد و شد باشید؟آیا با شنیدن حرف های سیاستمداران دچار رعشه و ناسزا گویی میشوید؟هیچ دلتان خواسته یک صندلی را بر فرق پزشکی بکوبید که بدون آنکه اجازه بدهد در مورد بیماری تان توضیحی بدهید شروع به نوشتن نسخه کرده است؟آیا از دیدن مجری های تلویزیون عصبی میشوید؟آیا وسوسه خفه کردن فامیل هایی که دائما مشغول فضولی و نصیحت و بزرگ تری اند،زیاد به سراغتان می آید؟با همکاران از زیر کار در رو و زیر آب زن زیاد دست به یقه میشوید؟آیا هر هفته دوستانی به سراغتان می آیند که بخواهند شما را به فعالیت تجاری یا آیین جدیدی دعوت یا دست کم چاکریتان را باز کنند؟رابطه تان با همسرتان چطور است؟به فکر جدا شدن از او هستید یا آن قدر شرور است که حتی جرئت جداشدن از او را هم ندارید؟
اگر پاسخ تان به این پرسش ها مثبت است،این کتاب را بخرید.چرا که شما با بی شعور ها سرو کار دارید و این کتاب خودآموز ارزشمندی است برای شناخت و درمان عارضه بی شعوری و نحوه رفتار با مبتلایان به این بیماری.اما اگر پاسخ تان به پرسش های بالا منفی است، احتمالا خطر جدی تری شما را تهدید می‌کند...حتما این کتاب را بخرید!

یک تجربه از کتاب شناخت اساطیر ایران

 #کتابهای_من

عنوان کتاب: شناخت اساطیر ایران

ارسال عکس و معرفی کتاب: هانیه کیانی

 اسطوره ها آئینه هایی هستند که تصویرهایی را از ورای هزاره ها منعکس میکنند و آنجا که تاریخ و باستانشناسی خاموش می مانند اسطوره ها به سخن در می آیند و فرهنگ آدمیان را از دوردست ها به زمان ما می آورند و افکار بلند و منطق گسترده مردمانی ناشناخته ولی اندیشمند را در دسترس ما می گذارند.اساطیر ایران باستان در این دنیای پر رمز و راز جایی والا دارد و شناخت آن رهنمون ما در شناخت فرهنگ غنی و پرارزش این سرزمین است و کتاب شناخت اساطیر ایران تالیف هینلز مجموعه جامع و ساده ای از این اسطوره ها را در اختیار ما میگذارد.

_از پیشگفتار مترجمان کتاب_

یک تجربه از کتاب اینستالوژی

 #کتابهای_من

عنوان کتاب: اینستالوژی 

ارسال عکس و معرفی کتاب: محمد متین سلمانی

 بالاخره کتاب اینستالوژی امروز منتشر شد؛ شاید اندازه من نباشد که اولین کتاب اینستاگرامی را نوشته باشم؛ اما به هرحال چون تا به حال کتابی مبتنی بر اینستاگرام و روح جدیدی که دارد به فارسی منتشر نشده ، این می شود اولی، نشر آرما هم که ناشر تمیز و دقیق و مرتبیست ، منت گذاشته و کتاب را یک ماهه منتشر کرده ، از آن مهم تر وزارت محترم ارشاد یک هفته ای به کتاب مجوز داده؛ همه اینها لطف آنهاست و کار هرچه بدی دارد مال من است. این بود کلامی از نویسنده کتاب

 

بارگذاری...
بارگذاری...